Namų kino teatro sistemos išmaniems namams

„Žiūrime filmus savo namų kino teatre daug dažniau nei tikėjomės. Naudotis juo paprasta, o patirtis magiška.“ – Dave P., CONTROL4 išmanių namų kino teatro sistemos naudotojas

Specialus namų kino teatro kambarys

Tai daugiau nei tik vieta filmui, teatras – tai Jūsų erdvė, atskirianti Jus nuo išorinio pasaulio, perkelianti tiesiai į kino veiksmą. Tai tobula atmosfera visai Jūsų šeimai ir draugams, vieta, kurioje visi kartu galėsite mėgautis filmu ar geru serialu, erdvė, kurios niekada nenorėsite palikti, nes ji suteikia be galo daug gerų emocijų, o žiūrėjimo patirtis yra aukščiausio lygio.

Įranga, kuri Jus įtraukia

Mūsų diegiamos CONTROL4 namų kino teatro sistemos išmaniems namams yra pačios aukščiausios klasės, skirtos kurti neprilygstamas akimirkas Jūsų asmeninėje namų kino teatro erdvėje. Projektoriai, ekranai, audio sistemos – viskas apjungta ir sustyguota taip, kad Jūsų investicija į namų kino teatrą būtų verta kiekvieno išleisto cento.

Vienas pultelis. Paprasčiausias įmanomas valdymas

Vienas „kino“ mygtuko paspaudimas ir kino salė paruošta: projektorius aktyvuotas, ekranas ir garso sistema paruošti, automatiškai pritemsta šviesos. Ir viskas tik vieno paprasto pultelio arba balso komandos pagalba. Itin paprasta naudotis visiems šeimos nariams, net patiems mažiausiems. Geriausia Jūsų namų kino teatro patirtis sukuriama, kai visa įranga veikia darniai kaip bendra visuma. Mūsų išmanių namų kino teatro sistemos įdiegimas užtikrina, kad naudotis sistema bus itin paprasta, o visų sistemos dalių bendras veikimas bus darnus ir sustyguotas.

Garso efektai geresni nei bet kuriame viešame kino teatre

Mūsų kartu su CONTROL4 išmanių namų kino teatro sistema diegiami „Dolby Atmos“ garsiakalbiai kino žiūrėjimą paverčia dar tikroviškesniu. Garsas sklinda iš visų pusių ir sužavi net išrankiausią garso entuziastą. Tai geriausia šiandien prieinama namų kino teatro garso sistema.

Kino teatro apšvietimas

Apšvietimas yra neatsiejama gero kino dalis, o mūsų išmanių namų kino teatro sistema užtikrina, kad apšvietimas veiktų darniai kartu su visomis kitomis namų teatro sistemos dalimis. Paspaudus vieną vienintelį „rodyti kiną“ mygtuką, ne tik aktyvuojamas projektorius, paruošiamas ekranas ir garso sistema, bet taip pat pritemdoma viršutinė šviesa, apšvietimas nustatomas į optimalų kino žiūrėjimui skirtą lygį. Norint pasipildyti užkandžių ir gėrimų ar greitai nubėgti į tualetą, paspaudus „pauzė“ apšvietimas sugrįžta į pradinį lygį ir ryškiai apšviečia Jums kelią. Nuo akcentinio apšvietimo, grindinio praėjimo apšvietimo iki žvaigždėmis apšviestų lubų, sukursime puikią nuotaiką labiausiai tinkančią Jūsų asmeniniam namų kino teatrui.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu