Išmanus lauko apšvietimas

Išmanios lauko apšvietimo sistemos ne tik leidžia sukurti nuostabią vakaro ir nakties atmosferą, bet ir padidina teritorijos saugumą. Yra įvairių būdų kaip lauko apšvietimo sistemos išmaniems namams gali papildyti namo ir teritorijos architektūrą. Įprastai išmani lauko apšvietimo sistema naudoja LED tipo šviestuvus – dėl jų ilgaamžiškumo ir mažų elektros sąnaudų. Galima pasirinkti ne tik baltos, bet ir kitų spalvų apšvietimą ar apšvietimo akcentus tam tikrose vietose.

Išmanaus lauko apšvietimo pavyzdys

Leidžiantis saulei ar atėjus tam tikram paros laikui, pamažu pradeda ryškėti namo fasado ir teritorijos apšvietimas. Kol Jūsų nėra namuose, išmanus lauko apšvietimas veikia dekoratyvinio apšvietimo rėžimu. Vakare, grįžtant į namus po darbo ar vakarienės, priartėjus prie namų ir išmanaus namo sistemoms aptikus Jūsų automobilį, apšvietimas persijungia į funkcinį rėžimą ir ima šviesti stipriau. Apšviečiamas kelias nuo vartų iki Jūsų automobilio stovėjimo aikštelės, garažo ar pavėsinės. Jums išlipus iš automobilio, apšviečiama teritorija aplink, kad galėtume aiškiai matyti, kai iš automobilio reikia pasiimti daiktus ar pirkinius. Išmanus lauko apšvietimas mato, kai pradedate judėti link įėjimo į namą durų ir dar stipriau apšviečia Jums kelią, tuo tarpu zona, kurią palikote, automatiškai persijungia į silpnesnio gražaus dekoratyvinio apšvietimo rėžimą. Šiandien ketinate pasimėgauti vakaro malonumais terasoje? Puiku, vos tik pravėrus lauko terasos duris, apšviečiamas stalas, sodas pasitinka Jus ryškesnėmis ir nebūtinai vien tik įprasto apšvietimo spalvomis. Sukurta jauki stebuklinga atmosfera teikia džiaugsmą ir ramybę.

Tai tik pavyzdys ir, be abejo, išmanios lauko apšvietimo sistemos įdiegimas Jūsų namuose leidžia absoliučiai visą veikimo logiką pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir taip, kaip norite Jūs.

Išmanus lauko apšvietimas padidina Jūsų namų saugumą

Išmanus lauko apšvietimas darniai veikia kartu su išmania namų apsaugos sistema ir saugo Jus nuo įsibrovėlių. Veikdamos kartu, šios sistemos ne tik reaguoja į įsilaužimą, bet ir pastebėjusios potencialų pavojų veikia prevenciškai, siekiant sutrukdyti ir išvengti nemalonios situacijos. Sistemos imasi visų įmanomų veiksmų atgrąsinti potencialų įsibrovėlį, pavyzdžiui, ne tik įjungdamos mirksinčias šviesas namo viduje, bet ir stipriausiu įmanomu šviesos srautu apšviesdamos visą lauko teritoriją bei paleisdamos garso alarmą, jei reikia.

Kito tipo pastatų ir teritorijų išmanus lauko apšvietimas

Visa aukščiau aprašytą funkcionalumą galima pritaikyti ne tik individualių namų, daugiabučių, tačiau ir bet kokiai verslo teritorijai.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu