Išmanių namų apsaugos sistemos

Išmani apsaugos sistema Jūsų namams ir verslui

Loxone išmani namų apsaugos sistema saugo Jus ne tik nuo įsibrovėlių, bet ir vandens, ugnies ar kitų pavojų. Sistema ne tik reaguoja į įsilaužimą, bet ir pastebėjusi potencialų pavojų veikia prevenciškai, siekdama sutrukdyti ir išvengti nemalonios situacijos. Bet kokio pavojaus atveju yra aktyvuojamas išmanus 3 žingsnių perspėjimo algoritmas.

Apsauga nuo įsibrovėlių ir įsibrovimo prevencija

Loxone išmanių namų apsaugos sistemos stipriai saugo Jūsų namus ar verslo erdvę. Apsaugos sistemos išmaniems namams ne tik reaguoja į įsilaužimą, bet ir imasi visų įmanomų veiksmų atgrąsinti potencialų įsibrovėlį, įjungdamos mirksinčias šviesas, paleisdamos garso alarmą ar atitraukdamos užuolaidas.

Išmanių namų apsaugos sistemos

Apsauga nuo ugnies ar vandens nuotėkio

Loxone apsaugos sistemos išmaniems namams saugo Jus nuo visų įmanomų pavojų net ir tada, kai esate namuose. 24/7 esate saugomi nuo per aukštos temperatūros ar vandens išsiliejimo. Bet kokios avarijos atveju, nedelsiant būsite informuoti pranešimu arba skambučiu savo išmaniajame telefone. Pastatas gali reaguoti įjungdamas mirksinčias šviesas, atitraukdamas užuolaidas ar pakeldamas žaliuzes, taip nurodydamas saugų kelią iš namo.

Pastatas saugo pats save

Pastatas atlieka užduotis už Jus, kurias galbūt pamiršote padaryti. Loxone išmanūs apsaugos sistemos sprendimai gali pasirūpinti atidarytais langas, neuždarytais garažo vartais ar netgi nuleisti žaliuzes bjauraus oro atveju.

Išmanių namų apsaugos sistemos
Išmanių namų apsaugos sistemos

Savo privatumą ir asmeninius duomenis saugote ir kontroliuojate patys

Loxone išmani namų apsaugos sistema visus Jūsų asmeninius duomenis talpina mini serveryje ir duomenys niekada neiškeliauja už Jūsų namų sienų. Sistema veikia patikimai nereikalaudama prisijungimo prie interneto. Garantuojame tai 100%.

Paprastas valdymas

Loxone turi sprendimą, su kuriuo išmanus namų apsaugos valdymas telefonu yra labai patogus ir paprastas. Bet kokio apsaugos sistemos suveikimo atveju, tai būtų įsibrovimas, vanduo, ugnis ar kiti pavojai, tą pačią sekundę būsite informuoti skambučiu. Apsaugos sistemos suveikimo statusą, kas būtent vyksta namuose, galite matyti savo išmaniajame telefone. Taip pat galima integruoti trečiųjų šalių, pavyzdžiui, apsaugos kompanijos paslaugas ar sistemas.

Dar daugiau funkcijų, kad būtumėte saugūs

Nors Loxone apsaugos sistemos išmaniems namams turi daug išmanių funkcijų, vartotojui naudotis šia sistema labai paprasta. Su Loxone Jūsų išmanieji namai žino, kaip apsaugoti Jus, Jūsų privatumą ir visus žmones, esančius viduje, nesvarbu, ar tai būtų namai ar verslo erdvė. Turėdami Loxone apsaugos sistemą, papildomai galite naudotis tokiomis funkcijomis kaip:

  • Įėjimo kontrolė Jūsų namų tvarkytojams ar kitiems asmenims: galite nustatyti atskirus įėjimo kodus savo namų tvarkytojams ar kitiems asmenims, kurie bus aktyvūs tik tam tikru metu, pavyzdžiui, ketvirtadienį, nuo 9 val. ryto iki 14 val. popiet
  • Įėjimo ir išėjimo registracija: išmaniajame telefone galite matyti, kas, kada atėjo ir kada išėjo iš namų
  • „Esu išvykęs“ būsena: namas persijungia į pilnos apsaugos rėžimą ir efektyvų išteklių panaudojimą
  • Buvimo namuose imitacija: kol esate išvykę, Jūsų namas elgsis taip, lyg būtumėte namuose. Tai reiškia, kad laikas nuo laiko namas atsitiktine tvarka tam tikrose zonose įjungs ir išjungs šviesą, pakels ir nuleis žaliuzes
  • Atvertų langų ar paliktų atvirų garažo ar kiemo vartų patikra prieš naktį arba išvykstant: atliekama automatiškai
  • Galimybė aktyvuoti tik tam tikrų zonų apsaugą: būdami namuose, galite įjungti apsaugą, pavyzdžiui, tik pirmame aukšte arba apsaugoti tik langus ir duris, o likusioje erdvėje judėti nevaržomai
  • Apsauga nuo netikrų pavojų: sistema prieš informuodama apie pavojų, automatiškai patikrina, ar pavojus tikras
  • Tėvų kontrolė Jūsų mažylių gerovei: galimybė išjungti tokius įrenginius kaip TV, viryklė ar kt., galimybė kontroliuoti šviesą vaikų kambaryje
  • Panikos mygtukas: visų įmanomų alarmų įjungimas vieno mygtuko paspaudimu

Įdiekite Loxone išmaniųjų namų apsaugos sistemą ir gyvenkite ramiai, jauskitės saugiai visur ir visada.

Išmanių namų apsaugos sistemos įdiegimas atliekamas labai paprastai ir per labai trumpą laiką. Loxone išmanių namų apsaugos sistemos yra geriausias įmanomas būdas visapusiškai apsaugoti savo turtą, visuomet jaustis saugiai ir ramiai.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu