Klimato kontrolė

Paprastas šildymo, vėsinimo ir ventiliacijos valdymas Jūsų namuose.

Ar nebūtų puiku, jeigu kiekvienas kambarys būtų tobulos temperatūros? Su išmania šildymo sistema Jūs galite pilnai automatizuoti šildymo grafiką. Turėsite tobulą temperatūrą Jums reikiamu metu.

Automatinis šildymas

Sistema apskaičiuoja, koks yra patalpos šildymo poreikis. Sistema taip pat žino, kada Jūsų nėra namuose. Turint šią informaciją, kiekvienoje patalpoje yra užtikrinama tobula temperatūra.

Pastato apsauga

Kai esate išvykę labai ilgam laikui, išmanus namas užtikrins minimalią patalpų temperatūrą tam, kad dėl žemos temperatūros nebūtų pažeista šildymo sistema.

Energijos tvarumas

Kai tik įmanoma, išmaniųjų namų sistema stengsis naudoti nemokamus energijos šaltinius, tokius kaip saulė.

Eco rėžimas

Kai Jūsų nėra namuose, sistema persijungia į ekonominio šildymo arba vėsinimo rėžimą.

Valdymas programėlėje

Kai esate išvykę, galite keisti namų šildymo nustatymus. Jei sugalvosite atostogas prasitęsti ilgesniam laikui, atidėkite šildymo įjungimą nuotoliniu būdu.

Informuoti nedelsiant

Jei šildymo sistemoje atsirado problemų, būsite nedelsiant informuoti.

Savaime besimokanti sistema užtikrina precizišką patalpų temperatūrą. Jeigu norite, kad kambaryje būtų +21 laipsnis 18:00 val. – taip ir bus. Šildymo programa žino, kiek laiko užtrunka prišildyti ar atvėsinti patalpą. Patalpa bus pradedama šildyti anksčiau tam, kad Jūsų pasirinktu laiku patalpos temperatūra būtų tokia, kokios ir norėjote.

Kitos išmaniųjų namų funkcijos

Meniu