Išmanios laistymo sistemos

Išmanios laistymo sistemos nauda

Net pačiu karščiausiu metų laiku išmanios laistymo sistemos ne tik saugo ir puoselėja Jūsų veją bei visus teritorijoje esančius augalus, tačiau taip pat padeda taupyti laiką, vandenį ir pinigus.

Išmani Jūsų teritorijos priežiūra

Prižiūrėti veją, augalus ar sodą gali būti sunkus darbas. Bet mūsų diegiamos laistymo sistemos išmaniems namams šį darbą padaro už Jus. Loxone išmanios laistymo sistemos namams žino, koks oras bus šiandien, rytoj ar poryt, ir atsižvelgiant į šią informaciją atitinkamai rūpinasi Jūsų gerbūviu. Pavyzdžiui, artėjant lietui, laistymo sistema deaktyvuojasi ir vėl įsijungia tik tada, kai atsiranda drėgmės poreikis. Pradėjusi veikti, sistema dirvožemio drėgmės daviklių pagalba matuoja dirvos drėgnumą ir nurodo, kiek drėgmės ir kurioje vietoje reikia. Mūsų diegiama išmanioji laistymo sistema gali reaguoti ne tik į lietų, bet ir į vėją. Paskaičiavusi, kad esant stipriam vėjui, laistymas bus neefektyvus, sistema automatiškai perplanuoja laistymo grafiką.

Paprastumas

Išmanios laistymo sistemos įdiegimas leis Jums visam laikui pamiršti vandens žarnos tampymą per savo sklypą ar aplink namus. Daugiau niekada nebereiks galvoti, ar ne per daug, o gal per mažai palaistėte veją ir augalus. Galėsite būti ramūs atostogų metu, žinodami kad Jūsų aplinka visuomet pasirūpins išmani laistymo sistema namams.

Kaip veikia išmanios laistymo sistemos?

Mūsų diegiamos išmanios laistymo sistemos veikia pilnai automatizuotu būdu. Atėjus laikui laistyti teritoriją, sistema aktyvuojasi. Vanduo pradedamas tiekti į purkštukus, kurie pakyla virš žemės lygio ir reikiamose sklypo vietose pradeda laistymo darbus. Pakankamai sudrėkinus dirvą, sistema sustoja dirbti, purkštukai pasislepia žemėje ir pereina į miego rėžimą iki sekančio laistymo arba tam tikrų oro sąlygų. Turime paminėti, kad norėdami, sistemą galite aktyvuoti ir rankiniu būdu vos kelių mygtukų paspaudimu savo išmaniajame telefone. Jei atėjus laikus laistyti dirvą, leidžiate laiką laistomoje teritorijoje, sistema tai žino ir prisitaiko prie Jūsų, todėl galite laisvai planuoti savo laisvalaikį ir užsiimti savo mėgstama veikla. Sistema laistymo darbus pradės tik tada, kai atlaisvinsite laistomą teritoriją, taigi Jums nereikia derintis prie sistemos, sistema derinasi prie Jūsų ir tarnauja Jums.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu