Išmanaus namo audio sistemos

Jūsų muzika visuose Jūsų namuose

„Mūsų namuose visuomet groja muzika ir mums tai labai patinka. Išmanių namų audio sistema labai paprasta naudotis ir net mūsų penkerių metų dukra sugeba pasirinkti, kuriuose kambariuose norėtų girdėti muziką.“ – Chris B., CONTROL4 išmanių namų audio sistemos naudotojas

Bet kuriame kambaryje arba kiekviename kambaryje

Leiskite savo mėgstamą grojaraštį visu pajėgumu visuose namuose arba tyliai mėgaukitės juo virtuvėje ar duše. Naudodami didelės raiškos išmanaus namo audio sistemos garsą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos visur arba tik viename kambaryje – ir visa tai tik vieno mygtuko paspaudimu.

Naudokitės bet kuria populiariausia muzikos perdavimo srautu paslauga

Spotify, Amazon music, Deezer, Tidal, Napster, Tunein, Pandora, Soundmachine, Siriusxm – mūsų išmanių namų audio sistemos įdiegimas suteikia platų pasirinkimą ir leidžia naudotis bet kuria populiariausia muzikos perdavimo srautu paslauga pasaulyje. Nuo Mocarto iki Metalikos, kiekvienas šeimos narys gali klausytis savo mėgstamiausių atlikėjų, radijo stočių ar grojaraščių savo erdvėse be jokių papildomų įrenginių.

Aukštos raiškos garsas

Mėgaukitės audio garsu, kuris yra galingas, emocionalus ir įsimintinas. Galima susitaikyti su žemesnės kokybės garsu, pavyzdžiui, važiuojant automobiliu arba darbe, bet namuose negali būti jokių kompromisų. Mėgaukitės tokia emocine patirtimi, kurią sumanė pats atlikėjas – su visomis detalėmis, tembru ir tekstūra.

Išmaniųjų namų magija

Pasirinkite Jus labiausiai atpalaiduojančią namų sceną ir mėgaukitės muzika. Vienu paspaudimu arba panaudojant paprastą balso komandą pritemdykite šviesas, nuleiskite žaliuzes ar užtraukite užuolaidas, užsirakins durys, ir pradėkite mėgautis muzikos magija. Išmanaus namo audio sistemos bendrauja su visais kitais išmanaus namo įrenginiais. Kai muzika yra Jūsų išmanių namų ekosistemos dalis, Jūsų gyvenimas namuose tampa daug malonesnis.

Bet kuris iš 5 muzikos kontroliavimo būdų

  1. Sieninės arba stalinės planšetės. Ryškiausias ir gražiausias būdas pripildyti namus savo mėgstama muzika. Naršykite ir pasirinkite grojaraščius paprastu braukimu per jutiklinį ekraną.
  2. Balso komanda. Nepajudinkite nei piršto. Paprasčiausiai pasakykite, ką ir kur norite klausyti ir – Voila! Namai akimirksniu užpildomi aukštos raiškos muzika.
  3. Savo išmanaus telefono pagalba. Niekada nenutraukite pokalbio, kad pakeistumėte dainą. Paprasčiausiai išsitraukite savo išmanųjį telefoną ir pakeiskite muziką jo pagalba.
  4. Sieninės klaviatūros. Sieniniai jungikliai naudojami ne tik šviesoms įjungti ir išjungti. Vienu paspaudimu paleiskite savo mėgstamą muziką bet kuriame kambaryje arba visuose namuose.
  5. Išmanių namų pultelio pagalba. Muziką paleisite pagalba to paties nuostabaus išmanaus pultelio, kuriuo kontroliuojate ir kitus savo namų įrenginius.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu