Išmanus namų domofonas

Būdami bet kurioje pasaulio vietoje, galėsite žinoti ir matyti, kas skambina į Jūsų namų duris. Tokią galimybę suteikia išmanus namų domofonas. Gausite skambučius ir gyvą video vaizdą tiesiai nuo savo namų durų, vartų ar vartelių. Taip pat esant poreikiui, galėsite matyti ir stebėti, kas vyksta Jūsų namų viduje. Jūsų išmanus namų domofonas suskambės, kai atvyks kurjeris, ir galėsite įleisti jį į vidų, būdami bet kurioje namo ar buto vietoje, ar apskritai nebūdami namuose. Taip pat galėsite paskambinti į bet kurią savo namų erdvę, kurioje instaliuotas išmanus ekranas. Galėsite pakviesti vaikus vakarienės ar pažiūrėti, ką Jūsų mažieji veikia. Vien tik savo išmanaus telefono pagalba galėsite matyti, kaip Jūsų vaikams sekasi su naująja aukle. Domofonas išmaniems namams leidžia užtikrinti nuolatinę Jūsų ramybę ir visišką namų kontrolę, nepažeidžiant Jūsų privatumo, nes absoliuti Jūsų privatumo kontrolė yra išimtinai tik Jūsų rankose.

Esate pakvietę svečių vakarienei, bet patys užtrukote eismo spūstyje? Jokių rūpesčių –  pasveikinkite ir įleiskite svečius į namus vien tik savo išmanaus telefono pagalba. Vaikai neatsako į Jūsų telefono skambutį? Jokių rūpesčių – patikrinkite, kaip jiems sekasi savo išmanaus telefono ekrane. Stebėkite ir bendraukite su bet kuo, kas skambina į Jūsų duris, bet kada, iš bet kokios vietos. Kurjeris atvežė siuntą, bet nesate namuose? Jokių rūpesčių – atidarykite kurjeriui namų duris nuotoliniu būdu, kad galėtų palikti siuntą ir išeiti. Stebėkite jį, kalbėkite su juo, o jam išvykus Jūsų namai vėl sugrįš į saugų rėžimą. Arba atidarykite garažo vartus, kad kurjeris siuntinį paliktų garaže.

Namų domofonas išmaniems namams ir įėjimo kontrolė leis suteikti prieigą į Jūsų namus tam tikriems žmonėms, tam tikru metu. Galėsite savo namų tvarkytojai sukurti reguliarią prieigą tam tikrą savaitės dieną ar tam tikromis savaitės dienomis. Prieiga bus aktyvi tik Jūsų pasirinktą dieną ir tik Jūsų pasirinktu metu. Vadinasi, tvarkytoja atvykusi į namus galės į juos patekti su atskiru tik jai skirtu kodu. Galėsite matyti, kada ji atvyko, kada išvyko, ar kaip jai sekasi tvarkant Jūsų namų erdvę. Nebereiks būti namuose ar perduoti raktų. Galėsite suteikti vienkartinę prieigą santechnikui ar kitos paskirties namų meistrui, kuri galios tik vieną kartą Jūsų pasirinktu metu. Ir tai padaryti daugiau nei paprasta. Taip pat galėsite matyti visą istoriją, kas ir kada atvyko bei išvyko iš Jūsų namų, kada namo grįžo vaikai.

Visas Jūsų privatumas priklausys tik Jums ir bus tik Jūsų rankose. Mūsų diegiamos domofono sistemos yra vienintelės, kurios sukurdamos audio prieigą nesinaudoja „debesies“ ryšiu. Absoliučiai visas duomenų privatumas yra išimtinai tik Jūsų rankose.

Išmani namų signalizacija

Taip pat galėsite pasirinkti savo namų skambučio tipą. Tai gali būti bet koks garsas ar netgi mirksinčios šviesos. Mirksinčias šviesas ypatingai patogu naudoti, pavyzdžiui, jei namuose kas nors miega, arba tam tikru metu, pavyzdžiui, nuo 21.00 valandos vakaro.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu