Multiroom audio sistemos išmaniems namams

Daugiau nei tik muzika

Multiroom audio sistema sukuria tobulą namų atmosferą.
Kiekvienam kambariui pasirinkite mėgstamiausią grojaraštį.
Pabuskite, pažadinti savo mėgstamos muzikos.

Integruota audio sistema

Klausydami muzikos, esame laimingesni, gyvename linksmiau, muzika suteikia džiaugsmo, kuria gerą nuotaiką ir mažina stresą. Mūsų diegiamos multiroom audio sistemos išmaniems namams leidžia klausytis skirtingos muzikos skirtinguose kambariuose, o Jums judant iš vienos namų zonos į kitą, muzika gali judėtu kartu su Jumis. Vakarėlio metu apjunkite visus kambarius į vieną muzikos erdvę. Užmikite su vandenyno ošimu ar įdomia audio knyga, pabuskite tik su Jūsų kambaryje švelniai garsėjančia muzika. Tiek įleidžiami, tiek sieniniai multiroom audio sistemos garsiakalbiai yra ne tik puikaus dizaino ir lengvai įsilieja į bet kokį interjerą, bet ir skleidžia aukščiausios kokybės garsą.

Išmanus durų skambutis

Jei svečias nuspaudė durų skambučio mygtuką, dėka išmanių namų multiroom audio sistemos, visuose namuose pasigirs skambučio melodija. Jeigu vaikai jau sumigo, jų kambariuose skambutis nebus girdimas arba vietoje įprasto durų skambučio apie svečią prie durų informuos Jūsų buvimo zonoje sublyksintys šviestuvai.

Perspėjimai

Esant saugumo pažeidimams, išmanių namų multiroom audio sistema transliuos perspėjimo signalus. Pavyzdžiui, galite būti perspėti, jei išeidami iš namų palikote pravertus langus. Būsite saugomi nuo visų įmanomų pavojų 24/7. Pavyzdžiui, nuo per aukštos temperatūros ar vandens išsiliejimo. Bet kokios avarijos atveju, nedelsiant būsite informuoti audio perspėjimu, todėl tokioje situacijoje turėsite pakankamai laiko atitinkamai sureaguoti.

Padiktuokite pranešimą

Išmanių namų multiroom audio sistemos įdiegimas leidžia išmanaus namo programėlėje įrašyti pranešimą, kurį galite transliuoti pasirinktame kambaryje. Pakvieskite vaikus vakarienės! Arba įrašykite priminimą, kuris suveiks tam tikromis sąlygoms, pavyzdžiui, paliekant namus arba tam tikru metu.

Švelnus žadintuvas

Pabuskite, pažadinti muzikos. Nusistatykite žadintuvo laiką, ir muzika ims švelniai garsėti, kol pabusite. Puikus būdas atsikelti ir garantuota gera dienos pradžia.

Intuityvus valdymas programėlėje

Loxone programėlėje galite valdyti visą audio sistemą. Matysite, kuriame kambaryje groja muzika. Galite tvarkyti grojaraščius, pagarsinti, patildyti, perjungti. Loxone programėlė

Multiroom audio sistemos išmaniems namams

Valdymas jungtukais

Muziką valdykite vos dviem mygtukais. Įjunkite, pagarsinkite ar pasirinkite kitą grojaraštį.

Multiroom audio sistemos išmaniems namams

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu