Apšvietimas

Tinkamai pasirinktas apšvietimas gali sukurti stebuklingą atmosferą. Tinkamas apšvietimas sukurs unikalų jausmą ir patirtį.

Daug daugiau nei tik apšvietimas

Pritemdymas

Apšvietimo pritemdymas (angl. Dimming) ne tik nevargina akių, bet ir padeda visiškai transformuotį erdvę. Grįžus iš darbo apšvietimas gali būti ryškus ir praplečiantis erdvę, vakare prie televizoriaus apšvietimas gali būti ramus ir švelnus.

Jus informuos

Mirgančios šviesos jus informuos nelaimės atveju. Nutekėjus vandeniui, esant gaisro pavojui ar įsilaužimo atveju. Vakare sumigus vaikams, vietoje įprasto durų skambučio apie svečią prie durų informuos sublyksintys šviestuvai.

Švelnus įsijungimas

Kai įjungiate šviesą, apšvietimas palengva ryškėja, nepriblokšdamas staigiu įsijungimu. Keičiant apšvietimo scenas, šviestuvai švelniai pereina nuo vienos scenos iki kitos.

Buvimo imitacija

Jeigu palikote namus ilgesniam laikui, namai neatrodys tušti. Buvimo namuose imitacijos programa įjunginės šviesas patalpose taip lyg ten būtumėte Jūs.

Vaikų užraktas

Jeigu turite mažų vaikų, kurie žaidžia su šviesos jungikliais, galite aktyvuoti užraktą nuo vaikų. Jungtukai nebereaguos, tačiau apšvietimą galėsite valdyti išmaniojoje programėlėje.

Žadintuvas

Būkite švelniai pažadinti šviesa, o ne garsu. Dar prieš suskambant žadintuvui, kambaryje lėtai ims ryškėti šviesa. Taip Jūs pabusite lėtai ir be streso.

Energijos taupymas

Kai patalpa niekas nesinaudoja, apšvietimas po kurio laiko bus išjungtas automatiškai.

Naktinis režimas

Atsikėlus naktį į tualetą, atsigerti ar užkasti, Jus pasitiks ir tamsoje palydės švelniai pritemdytos šviesos.

Į natūralią šviesą atsižvelgta

Šviesos įsijungs automatiškai, vos Jums įžengus į patalpą, tačiau bus atsižvelgta ir į jau esantį, natūralų patalpos apšvietimą. Šviesos bus įjungtos tik tuo atveju, jei patalpoje bus nepakankamai šviesos.

Kitos išmaniųjų namų funkcijos

Meniu