KNX išmaniųjų namų sistema

Išmanūs namai – tai pastatas, kuris supranta Jūsų poreikius. Kuriame visos modernaus namo sistemos bendrauja tarpusavyje, o namo, buto ar verslo patalpos valdymas yra labai paprastas. Turėti išmaniuosius namus reiškia turėti daugiau laisvo laiko, daugiau patogumo, daugiau saugumo ir mažiau išlaidų.

Išmaniųjų namų įrengimui gali būti naudojama ne tik LOXONE, bet ir KNX išmaniųjų namų sistema. Su KNX instaliacija išmaniems namams viskas įmanoma – nuo paprasčiausių bazinių sprendimų, palengvinančių kasdienį Jūsų gyvenimą, iki aukščiausios klasės maksimalaus įmanomo komforto namuose sukūrimo.

Išmanių namų KNX instaliacija yra „atspari laikui“, tai reiškia, kad ateityje gali būti pritaikyta bet kokiems naujai atsiradusiems Jūsų poreikiams, apie kuriuos šiuo metu dar nežinote. KNX instaliacija namams yra nesenstanti, leidžia Jums gyventi ir dirbti išmaniai ne tik dabar, bet ir ateityje.

KNX instaliacija išmaniems namams yra vienas išmaniausių pasaulinių standartų, skirtų modernių namų įrengimui. Tiek namų savininkai, nekilnojamojo turto investuotojai, tiek architektai, dizaineriai ir aukšto lygio elektrikai pasitiki KNX instaliacija namams. Lengva valdyti, o visos namo sistemos, įskaitant apšvietimą, langų uždengimą, šildymą, vėdinimą, oro kondicionavimą, saugumą ir multimediją, veikia kaip darni visuma ir nepailstamai tarnauja gyventojų poreikiams.

Kiekvieni išmanieji namai yra tokie pat individualūs kaip ir jų gyventojai. Su modernia išmanių namų KNX instaliacija gyventi bei dirbti tampa daug paprasčiau, lengviau, maloniau, o nauda jaučiama nuo pačios pirmosios naudojimo dienos. Visų name, bute ar verslo erdvėje esančių patalpų būsena matoma vienu žvilgsniu ne tik būnant namuose, bet ir išvykus.

Kai Jūsų būstas yra išmanus, visada jaučiatės saugiai ne tik dėl įsibrovėlių, bet ir ugnies ar vandens pavojų – tiek būdami namuose, tiek išvykę. Grįžus namo Jums nebereikia ieškoti kišenėje raktų. Jums tik įžengus per duris, nebereikia ieškoti šviesos jungtuko, Jus pasitinka švelniai įsižiebiantys šviestuvai, komfortiška kambarių temperatūra ir švarus oras. Vos įžengus į svetainę, tyliai prasiveria užuolaidos, įleisdamos į kambarį natūralią šviesą, ir audio sistema ima groti Jūsų mėgstamą muziką. Atsisėskite ir atsipūskite, o smulkmenomis pasirūpins Jūsų namai.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu