Išmanus namų šildymas

Visur Jūsų mėgstama temperatūra

Mūsų diegiama šildymo sistema išmaniems namams leidžia kontroliuoti ir nustatyti Jūsų mėgstamą temperatūrą kiekvienoje namų erdvėje. Miegamajame geram miegui galite laikyti 20 laipsnių šilumos, tuo tarpu svetainėje komfortabiliam buvimui galite turėti 22.5 laipsnio šilumos. Kai Jūsų norimos temperatūros nustatytos, Jums daugiau nieko nereikia daryti. Toliau išmani namų šildymo sistema mokysis ir prisitaikys prie Jūsų gyvenimo pati.

Kaip išmani namų šildymo sistema mokosi ir prisitaiko prie Jūsų?

Išmanus namų šildymas žino, kaip prisitaikyti prie Jūsų gyvenimo ritmo ir nuolat palaikyti Jūsų mėgstamą temperatūrą, kai esate namuose, ir taupyti šilumos resursus, kai Jūsų nėra. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai vieną kartą nustatyti, kokią temperatūrą mėgstate kiekvienoje namų erdvėje tam tikru metu. Toliau išmanus namų šildymas veiks Jums nepajudinant nei piršto. Pavyzdžiui, priklausomai nuo to, ar esate namuose, ar ne, išmani namų šildymo sistema žinos, kaip turi veikti ir kokią temperatūrą palaikyti. Jeigu Jūsų poreikiai pasikeitė, galite pakoreguoti temperatūrą savo išmaniajame telefone būdami bet kurioje pasaulio vietoje.

Valdykite šildymą nepriklausomai nuo šildymo tipo ir šaltinio

Mūsų išmanios namų šildymo sistemos įdiegimas leidžia kontroliuoti bet kokio tipo šildymą, tai būtų radiatorinis, grindinis ar kitas, ir bet kokio šaltinio šildymą, tai būtų dujos, centrinis ar kitas.

Bet kokius šildymo pakeitimus atlikite savo išmaniajame telefone

Nors Jūsų namai visada palaikys Jūsų mėgstamą temperatūrą, gali būti laikas, kai Jūsų poreikiai pasikeis. Net ir tada, kai nesate namuose, ar esate išvykę į kitą šalį, galite pritaikyti savo namų temperatūrą bet kurioje namų erdvėje tiesiai iš savo išmaniojo telefono.

Tokios funkcijos kaip „Buvimas“, „Nebuvimas“ ar „Išjungimas“ leidžia Jums nuspręsti, kaip Jūsų namas turi elgtis tam tikru metu: palaikyti Jūsų mėgstamą temperatūrą, pereiti į energijos taupymo rėžimą, ar laikyti saugią nuo užšalimo ar perkaitimo temperatūrą. Ruošiatės atostogauti? Puiku. Pasakykite namui, kad išvykstate atostogų, ir namas taupys šilumos energijos išteklius, kol būsite išvykę, o sugrįžę rasite savo mėgstamą temperatūrą ir jausitės komfortabiliai vos įžengę per namų duris, nes namas jau bus atlikęs savo „namų darbus“ ir lauks Jūsų sugrįžtant.

Visą aukščiau aprašytą išmanų namų šildymo valdymą galime įdiegti ir biuro ar kitoje darbo erdvėje.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu