Išmani vaizdo ir garso įranga namams

Turbūt būtų sunku įsivaizduoti namus be televizoriaus svetainėje. Televizorių ekranai šiandien yra pigūs, todėl tampa labai paprasta įsigyti 75 colių ir didesnį televizorių. Didelio ekrano pagalba svetainėje ar kitoje dedikuotoje patalpoje galima susikurti mini namų kino teatrą. Tačiau vien didelio ekrano sukurti kino teatro įspūdžiui nepakaks, dar bus reikalingi geras daugiakanalis apšvietimas ir kokybiška garso sistema. Tam, kad naudotis kino teatru būtų paprasta ir malonu, Jums prireiks išmanios įrangos, kuri leis vieno mygtuko paspaudimu įjungti kino seanso sceną. Visa tai tampa įmanoma tik išmanios garso ir vaizdo sistemos pagalba. Išmani vaizdo ir garso įranga namams turi galimybę būti prijungta prie išmanaus namo, o išmanus namas turėdamas priėjimą prie šios įrangos gali atlikti visus būtinuosius įrangos jungimo veiksmus už Jus. Štai kas slepiasi už vieno išmanaus namo jungtuko paspaudimo: lėtai blėstančios šviesos, užsitraukiančios užuolaidos, televizoriaus įjungimas, televizoriaus įėjimo parinkimas, AV stiprintuvo įjungimas, reikiamo įėjimo ir išėjimo parinkimas, automatinis optimalaus garso parinkimas. Tačiau išmanios garso ir vaizdo sistemos namams gali ne tik kiną rodyti. Prijungta prie išmanaus namo, AV sistema tampa vienos didelės ekosistemos dalimi. Tai atveria daug platesnes AV sistemos panaudojimo galimybes. Tinkamai suprogramavus sistemą, televizorius gali įsijungti, kai prie Jūsų durų laukia svečias, televizoriaus ekrane galite matyti apsaugos kamerų vaizdą arba gauti pranešimą, kai vakare ilgesniam laikui yra palikti atviri garažo vartai.

Išmanios garso ir vaizdo sistemos įrengimas reikalauja kruopštaus planavimo ir tinkamos įrangos parinkimo bei suderinimo. Dedikuotos namų kino salės projektavimo procesas pradedamas nuo bendro patalpos dizaino koncepcijos parengimo. Su klientu yra suderinama ir patvirtinama, koks bus tiesioginis ir paslėptasis apšvietimai. Suderinamas grindų dangos tipas bei koloritas. Taip pat apsprendžiama, kokia bus išmani vaizdo sistema namams, drobė ir projektorius ar plačiaekranis televizorius. Taip pat yra parenkama išmani garso sistema namams. Garso sistemos parinkimui yra teikiamas ypatingas dėmesys. Pagal patalpos dydį parenkami tinkamo dydžio garsiakalbiai bei jų kiekis – 2.1, 5.1 ar net 7.1 Dolby Atmos Sistema. Pagal kliento poreikius yra parenkamas AV resyveris.

Namuose įsirengus kino salę, turėsite vietą, kurioje galėsite lengvai atsiskirti ir trumpam pabėgti nuo visų rūpesčių bei aplinkinio triukšmo. Turėsite vietą, kurioje su visa šeima ir draugais galėsite pasinerti į užburiančią kino patirtį.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu