Išmanus baseino valdymas

Dauguma žmonių, ketinančių įsirengti namuose lauko baseiną, nori, kad tai būtų priežiūros nereikalaujantis įrenginys. Visi gyvenime turi pakankamai dalykų, kuriais reikia pasirūpinti kasdien ar kas savaitę, ir niekas nenori šio sąrašo plėsti. Tie, kas turi įprastus baseinus, žino, kad yra daugybė dalykų, kuriuos reikia atlikti prižiūrint baseiną, pavyzdžiui, filtrų valymas, vandens papildymas ir pan. Taigi išmanaus baseino valdymo sistemos įdiegimas leidžia atsikratyti visų šių pridėtinės vertės žmonių gyvenime nekuriančių rutininių užduočių. Žemiau apžvelgsime keletą malonumų, kuriuos gali suteikti išmanaus baseino valdymo sistemos.

Plaukimo treniruočių, atpalaiduojančio plaukimo, masažo funkcijos

Išmanaus baseino valdymo sistemos pagalba galima sukurti tokias povandenines sroves, kurios tinkamos plaukimo treniruotėms. Suprantama, kad namuose dažniausiai gyvenate ne vienas, todėl srovių stiprumas ir greičiai yra pilnai reguliuojami pagal Jūsų poreikius. Tai reiškia, kad plaukimo treniruočių takelį vos vieno mygtuko paspaudimu ar pasakytu sakiniu galima paversti į atpalaiduojančio plaukimo takelį ar netgi naudoti sroves masažui kaip sūkurinėje vonioje. Išmanus baseino valdymas leidžia sukurti tokius scenarijus suprogramuojant, pavyzdžiui, tokias scenas:

  1. Treniruočių takelis
  2. Atpalaiduojantis plaukimas
  3. Atpalaiduojantis masažas

Žinoma, netgi ir tokias scenas galima pritaikyti individualiems kiekvieno žmogaus poreikiams.

Išmanus vandens filtravimas priklausomai nuo vandens temperatūros

Baseino valdymo sistemos išmaniems namams leidžia filtruoti vandenį ilgiau ir daugiau kartų per dieną, kai vandens temperatūra yra aukštesnė, ir trumpiau bei mažiau kartų per dieną, kai vandens temperatūra yra žemesnė. Tai leidžia efektyviai naudoti energijos išteklius, tačiau tada, kai reikia, filtravimas vyksta ilgiau. Nereikia rankiniu būdu reguliuoti laikmačių, už Jus viskuo pasirūpina išmanus baseino valdymas.

Automatinis vandens papildymas

Yra ne viena priežastis, dėl kurios vandens lygis baseine gali sumažėti. Mūsų diegiamos išmanaus baseino valdymo sistemos stebi vandens lygį ir kas tam tikrą laiką automatiškai jį papildo, jei reikia. Taip pat išmani sistema renka informaciją, kiek vandens papildoma kiekvieną kartą, kiek vandens sunaudojama per metus bei teikia išankstinius įspėjimus, jei kur nors yra nuotėkis.

Baseino apšvietimas

Pavyzdžiui, saulėlydžio metu įjungiamas minimalus baseino apšvietimas, kuris išjungiamas vėliau vakare kartu su visomis kitomis lauko ir/ar vidaus šviesomis, kai namas pereina į nakties rėžimą. Ir tam nereikia nei vieno mygtuko paspaudimo. Galima suprogramuoti daugybę Jums patogių opcijų, kaip ir kada turėtų veikti baseino apšvietimas, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir gyvenimo būdo.

Baseino uždangos stebėjimas Jūsų vaikų saugumui

Jei namuose turite vaikų, kurie mėgsta žaisti kieme, ir negalite kiekvieną minutę su jais būti ar juos stebėti, tai gali būti naudinga ir suteikianti ramybę funkcija. Pavyzdžiui, jeigu baseino uždanga yra atidaroma be Jūsų leidimo, galite būti nedelsiant informuoti skambučiu į Jūsų mobilųjį telefoną. Sistema taip pat gali reaguoti į šį potencialų pavojų įjungdama šviesų mirksėjimą visame name ir taip atkreipdama aplinkinių dėmesį.

Automatinis filtro valymas

Išmani baseino valymo sistema nustatytais laiko tarpais automatiškai išvalo filtrą, ir tam nereikia skirti nei vienos minutės Jūsų laiko.

Išmaniųjų namų funkcijos

Meniu